Bilety ZOO ŁÓDŹ - Łódź, 31 Marzec 2018

Bilety na ZOO ŁÓDŹ

Adres wydarzenia :

Miejski Ogród Zoologiczny w Łodzi
Konstantynowska 8/10
Łódź

  sprzedaż do 31-03-2018 23:59  
Sprzedaż online kończy się : 31-03-2018 23:59

Czytaj więcej o wydarzeniu

Nie stój w kolejkach, kupuj wygodnie on-line lub w aplikacji mobilnej !!!

ZOO ŁÓDŹ ZAPRASZA!!!
WIĘCEJ NIŻ PAMIĘTASZ Z DZIECIŃSTWA.

Czekamy na Ciebie przez 364 dni w roku a twój bilet zakupiony on-line jest ważny przez cały miesiąc. Nie martw się o pogodę, dysponujemy wieloma ogrzewanymi pawilonami.
Zobaczysz u nas zwierzęta rzadko spotykane i zagrożone wyginięciem w naturze (m. in. lwy azjatyckie, oryksy szablorogie, tygrysy syberyjskie, pandy małe). W łódzkim zoo mieszka ponad 300 gatunków zwierząt i około 2300 osobników. Na terenie znajdziesz punkty gastronomiczne, atrakcyjne place zabaw, park linowy, kolejkę kursującą po terenie oraz mini zoo z oswojonymi zwierzętami. Na odnowionych ścieżkach możesz odpocząć, fotografować i obserwować zachowania naszych podopiecznych żyjących na wybiegach odwzorowujących ich naturalne środowisko. Przyjdź i zobacz naszą nową małpiarnię, akwarium i ekspozycje wiwarium. Najchętniej podziwianymi zwierzętami są lemury katta z królem Julianem na czele, pingwiny przylądkowe, żyrafy i lwy. Zapraszamy również na niepowtarzalną ekspozycję różnobarwnych motyli. Ogromną popularnością cieszą się pokazy karmienia zwierząt (harmonogram dostępny na naszej stronie internetowej), a w sezonie letnim spotkania z ich opiekunami. Od jesieni będzie można również zobaczyć niezwykle ekspresyjne Ariranię amazońskie – amerykańskie wydry.
Jest to ostatni moment,  żebyś zobaczył i pożegnał „stare” ZOO, zanim powstanie super nowoczesna inwestycja na skalę europejską – ORIENTARIUM, które będzie całorocznym pawilonem z wielkopowierzchniową ekspozycją wodno-lądową fauny i flory południowo-wschodniej części Azji, obejmującą połowę dzisiejszego ogrodu.
Więcej szczegółów dotyczących naszego ogrodu zoologicznego znajduje się na stronie: www.zoo.lodz.pl

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon:
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy:

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "Zapłać" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN